Замовити дзвiнок

Чаво

Купувати фірму чи її створювати? Давайте розберемось.

Ви вирішили  розпочати  власний  бізнес і нарешті  втілити в життя свої бізнес  ідеї ?
Для досягнення своєї мети у вас є три шляхи. Перший, якщо у вас дуже багато вільного часу і ви його ніяк не оцінюєте, ви реєструєте все самі. Є шлях коротший: найняти досвідчених юристів в сфері корпоративного права. Третій: купити вже створену готову фірму.
В кожного варіанта є свої, як переваги так і недоліки.
Варіант перший:
Ви реєструєте все самі. Довго розбираєтесь в законодавстві, різних довідках, заявах, формах, нюансах. Із плюсів: набуваєте неоціненний досвід, дешевше.
Мінуси: втрачаєте дорогоцінний час.
Варіант другий:
Ви наймаєте юристів, і проходите цей довгий і заплутаний шлях значно швидше з мінімально затраченим часом та нервовими ресурсами.
Мінуси: хоч ви і отримаєте документи значно швидше, але такі документи, як ПДВ  почнуть діяти не відразу, отримання ліцензії також розтягується в часі.
Варіант третій:
Купити вже створену готову фірму. Так це дорожче, але приступити до бізнесу ви вже зможете на наступний день. Вам не потрібно витрачати ресурси на оренду, на заробітну плату в очікуванні на реєстрацію вашої фірми.
Іноді, вигідніше купити фірму вже з історією. Ви маєте вже готову клієнтську базу, постачальників, працівників. Такий варіант оптимальний для участі в тендерах.
Підбираючи варіант для себе, ви завжди можете знайти допомогу в команди працівників «Супермаркет Підприємств». Якщо ви вибрали варіант самостійної реєстрації,  ви знайдете на нашому сайті http://www.supermarket-predpriyatiy.com.ua/  в розділі допомога завжди актуальні  заяви, бланки, КВЕДи. Ми з радістю зареєструємо для вас підприємство, допоможемо з юридичною  адресую,  отримаємо ліцензію – це все наша спеціалізація. Ну і звісно, якщо ви вирішили максимально швидко приступити до роботи до ваших послуг ресурс нашого сайту http://www.supermarket-predpriyatiy.com.ua/baza-pidpriemstv/. Якщо ви і тут не знайшли нічого підходящого для себе, напишіть нам http://www.supermarket-predpriyatiy.com.ua/kontakti/ або подзвоніть, ми обов’язково для вас щось знайдем. Ми зробимо все, щоб ви нас порадили іншим.

Чи можна при покупці фірми змінити назву фірми, юридичну адресу, види діяльності, засновника, директора?

Так,  можливо змінити все і навіть за один раз. Вам потрібна готова фірма, але вам нічого на нашому сайті http://www.supermarket-predpriyatiy.com.ua/baza-pidpriemstv/ не підійшло по назві? Це не проблема! Ми при перереєстрації зміним за вашим бажанням  назву будь- якої  фірми ,  КВЕДи http://www.supermarket-predpriyatiy.com.ua/kvedi/, директора, засновника,юридичну адресу, телефон.